Lesklé legíny, které nenudí

Domů / Blog / Lesklé legíny, které nenudí

Máme pro vás opět výběr redakce – opět se značkou Mr. GUGU & Miss GO v hlavní roli. Tentokrát se zaměřujeme na lesklé legíny, na které je zmíněný výrobce expert. Tak pojďme na to!

 

Rovnou se zaměříme na novinky v nabídce Mr. GUGU & Miss GO. Když letní počasí hapruje, a udělá se teplota tak akorát na legíny, určitě není na škodu si letní vlny kompenzovat alespoň letními potisky! Představujeme lesklé legíny s letním kvítím!

Další novinkou jsou něžně vzorované lesklé legíny – na Mr. GUGU až nezvykle něžné! Rozhodně se však jedná o kvalitní kousek a pokud zrovna neujíždíš na kontroverzních potiscích, kterých má Mr. GUGU na svědomí plno, určitě ráda sáhneš po těchto.

Geometrie se nám líbí, geometrie frčí! A když se na lesklých legínkách Mr. GUGU objeví fialová, chystáme si peněženky a jdeme objednávat. Dobře, každý má jinou barvu, na které si ujíždí. Ale pokud je barva tvého srdce fialová, cítíš to s námi.

Sloní motivy? Proč ne? Jedná se o velmi vkusné a decentní provedení – v žádném případě však nudné nebo neoriginální. Jedná se sice o poslední lesklý kousek Mr. GUGU, který dneska představíme. Mr. GUGU má však plno dalších lesklých kousků, tak je neváhej prozkoumat též!

Všechny legíny Mr. GUGU & Miss GO
2017-09-03T17:52:59+00:00 23/08/2017|

Přidej komentář